Долучитись до Ротарі e-Клубу Україна

Які умови та вимоги потрібні для вступу до Ротарі e-Клубу Україна

Дві основні причини, через які люди вступають до Ротарі, - це можливість робити щось для своєї громади та об’єднатися з однодумцями. І саме через ці причини люди залишаються в Ротарі на протязі багатьох років. 

Мета Ротарі e-Клубу Україна – розширити кордони Ротарі для охоплення цільової аудиторії – бізнесменів, фахівців з різних галузей та громадських лідерів, які не можуть виконувати традиційні вимоги щодо відвідуваності засідань Клубу. Неможливість відвідання традиційних Ротарі Клубів може бути пов’язана з щільним робочим графіком та виконанням професійних обов’язків, інтенсивним графіком подорожей, певними обмеженнями, викликаними станом здоров’я або фізичними вадами, або проживанням на великій відстані від місцезнаходження Ротарі Клубу.

Ви можете стати членом Ротарі e-Клубу Україна, якщо:

  1. Ви живете або займатися бізнесом в будь-якому Дистрикті Ротарі в будь-якій країні, що входить до світу Ротарі.
  2. Ви робите внесок в громаду через свою професію, посаду, бізнес діяльність або роль в громаді.
  3. Ви на власному прикладі втілюєте в життя етичні засади Служіння Понад Власне Я, Теста Чотирьох Питань та підтримуєте Мету Ротарі.
  4. Ви маєте бажання регулярно брати участь в діяльності Ротарі e-Клубу Україна, у разі доречності та наявності можливості маєте бажання приймати на себе відповідальність за виконання задач. Згідно з Керівництвом РІ ви повинні відвідати щонайменш 2 засідання в місяць. Оскільки ми не проводимо засідань в їхньому традиційному форматі, вам рекомендовано брати участь в щотижневих форумах щонайменш двічі на місяць. Секретар нашого Клубу кожного тижня робитиме розсилку анонсів форумів с посиланням на сторінку.
  5. Ви приймаєте умову, що всі програми Клубу, форуми та комунікація здійснюватиметься українською мовою.
  6. Ви готові сплачувати внески для підтримки адміністративних витрат РІ, Дистрикту 2230 та Ротарі e-Клубу Україна.
  7. Ви приймає той факт, що з метою дотримання адміністративних процедур Ротарі ви будете вважатись активним членом Дистрикту 2230 (Білорусь, Польща, Україна), незважаючи на те, що місцем вашого проживання є інша країна.
  8. Ви маєте постійний доступ до Інтернету та готові здобути нові навички, необхідні для участі в діяльності Ротарі e-Клубу Україна.
  9. Ви повинні звітувати про заходи служіння та час відвідування засідання щомісяця. Мінімальною вимогою щодо кількості годин є 12 годин впродовж кварталу, що в еквівалентному співвідношенні становить 1 година на тиждень. Секретар нашого Клубу щомісяця надсилає електронним листом нагадування з посиланням на службу звітності та сторінку сервісу, де відбуваються зустрічі.

Ви вважаєте, що ці вимоги до членів Клубу можуть стати частиною вашого життя в майбутньому? Якщо так, ми з радістю встановимо та підтримуватимемо з Вами зв'язок. Будь ласка, заповніть наведену нижче аплікаційну форму. Ми вивчимо її та обов’язково зв’яжемось з Вами.