Що таке е-Клуб?

Що таке е-Клуб та в чому його відмінності від звичайного Ротарі Клубу

Ротарі е-Клуби функціонують за такими ж правилами, що й всі Ротарі Клуби. Ключової відмінністю є те, що е-Клуб проводить свої щотижневі засідання на платформі свого сайту. Замість фізичної присутності у визначений день та час члени Клубу можуть відвідувати засідання в будь-який час та будь-який день тижня.

Як і всі Ротарі Клуби, Ротарі е-Клуби втілюють проекти служіння на рівні місцевої та світової громад, підтримують Фундацію Ротарі та отримують насолоду та задоволення від товариського спілкування з іншими членами. Ключовими факторами їхньої ефективності є ті ж самі загально відомі: члени, які орієнтовані на служіння громаді, можливості для розвитку товариських та дружніх відносин та потужний лідерський потенціал.

Засідання Ротарі е-Клубу проводяться на платформі унікального веб-сайту. Офіційним часом зустрічі вважається той, коли веб-мастер або Секретар Клубу розміщує матеріали для тижневої дискусії, але члени Клубу мають доступ до сайту в зручний для них час впродовж тижня. Члени Ротарі же-Клубу обговорюють те чи інше питання та інші справи Клубу за допомогою опцій чат-кімнати або інших засобів. Для забезпечення конфіденційності інформації щодо членів е-Клубу певний контент (зміст) зустрічей або данні про членів захищені від загального відкритого перегляду.

Незважаючи на те, що всі Ротарі е-Клуби проводять щотижневі зустрічі та здійснюють всю необхідну діяльність в режимі он-лайн, деякі е-Клуби зустрічаються в реальному часі та просторі у різні проміжки часу на протязі року в рамках втілення проектів служіння, щоквартальних або піврічних спільних обідів (вечерь), або Конвенції РІ. Такі зустрічі можуть зміцнити товариські та дружні відносини між членами е-Клубу; проте, вони є строго вибірковими (необов’язковими).

Для бізнес-лідерів, професіоналів з різних галузей та громадських лідерів, які не можуть відвідувати щотижневі засідання особисто (з огляду на фізичні вади; обмеження, викликані незручністю (віддаленістю) місця проведення засідань або щільний робочий графік) е-Клуб надає можливість проводити зустрічі, втілювати проекти служіння та бути учасником товариського кола Ротарійців. Час від часу Ротарійці, які пропустили регулярне засідання свого Клубу, можуть компенсувати свою відсутність на ньому, взявши участь в он-лайн засіданні е-Клубу, що є дуже цінним для всіх членів. Членство в е-Клубі вимагає володіння базовими навичками користування Інтернетом, включаючи здатність з легкістю здійснювати навігацію веб-сайтами. Члени е-Клубу також повинні мати оперативні знання щодо принципів захисту даних в режимі он-лайн, щоб жоден з членів Клубу не ставив під загрозу порушення конфіденційності особистої інформацію іншого члена.