• Головна
  • Про Ротарі
  • Боротьба з поліомієлітом

Боротьба з поліомієлітом

У 1985 році Ротарі започаткувало ПоліоПлюс - амбіційну програму, метою якої є імунізація від поліомієліту всіх дітей світу. Ротарійська базова ініціатива, участь добровольців та початкове фінансування вакцинації спричинили прийняття у 1988 році Асамблеєю Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я рішення про ліквідацію поліомієліту в усьому світі. Головними партнерами Глобальної ініціативи щодо ліквідації поліомієліту є Всесвітня Організація Охорони Здоров'я, Ротарі Інтернешнл, Центри контролю за хворобами і їх профілактики (США), ЮНІСЕФ, а також Фонда Біла і Мелінди Гейтс, найбільшого приватного донора, внесок якого составляє 1,3 мільярда доларів США.

У результаті спільних зусиль захворюваність на поліомієліт знизилася на 99 відсотків порівняно з 1988 роком, і світ стоїть на порозі повної ліквідації цієї хвороби. Задля цього Ротарійці надали понад мільярд доларів США і незліченні години безоплатної добровільної праці.

Завдяки ліквідації поліомієліту щороку буде заощаджуватися приблизно 1,5 мільярда доларів — ці кошти можуть бути спрямовані на інші пріоритети охорони здоров'я. А зменшення людських страждань неможливо переоцінити.