Що таке Ротарі?

Що таке Ротарі,склад організації, проекти та досягнення ротарійців

Ротарі — це глобальна мережа громадських добровольців, членами якої є 1,2 млн лідерів бізнесу та представників професійної еліти. Більше ніж 34,300 Ротарі Клубів у більш як 200 країнах і географічних областях втілюють проекти служіння як у своїх місцевих громадах, так і поза їх межами, з метою подолання таких негативних явищ, як бідність, хвороби, голод, неписьменність і забруднення навколишнього середовища.

Членами Ротарі є успішні бізнесмени та професійні лідери, які здійснюють гуманітарне служіння, підтримують високі етичні стандарти, допомагають будувати взаєморозуміння і мир у світі.

Ротарі Клуби беруть участь у широкому колі гуманітарних, культурних та освітніх програм, покликаних покращити життя людей. Ротарійські гуманітарні ґранти підтримують Клубні проекти, що спрямовані на охорону здоров'я та медичну допомогу. Окрім того, Ротарі щороку видає понад 200 ґрантів для забезпечення роботи Ротарійських добровольців, які подорожують до тих куточків земної кулі, де їх технічний досвід і знання найбільш потрібні для подолання труднощів і вирішення проблем.

Належність до Ротарі Клубу надає чоловікам і жінкам можливість організовано та з приємністю допомагати своїй громаді. Ротарійці зустрічаються щотижня, щоби запланувати свою діяльність у клубному, громадському та міжнародному служінні. Використовуючи свої вміння і знання глобально, Ротарійці також обмінюються своїми професійними досягненнями, що сприяє кар'єрному росту і розвиває порозуміння між культурами.

Ротарі Клуби є нерелігійними, неурядовими, відкритими для будь-якої раси, культури і віросповідання. Члени Клубу являють собою зріз місцевого бізнесу і професійної еліти.