Проект "Гуманітарний штаб"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У січні 2015 Ротарі е-клуб України здійснив проект допомоги Гуманітарному штабу ТОВ «Комітет у справах вимушених переселенців» у м. Київ, який існує за рахунок волонтерів та допомозі небайдужих людей.

Гуманітарний штаб займається організацією дитячих пізнавальних і розважальних програм для дітей з сімей переселенців з Криму і Донбасу.

Для дітей проводять різні заходи: безкоштовне відвідування театрів м. Києва, музею води, Планетарію, екскурсії та катання на конях на іподромі, екскурсії на територію заповідника «Софія Київська» та інші.

Окремий напрямок їх діяльності - це проведення майстер-класів з різних напрямків в різних історичних місцях. Майстер-класи проводились в квартирі - музеї поета П. Тичини, в період новорічних свят - на території заповідника «Софії Київської», в музеї Книги (на території Києво-Печерської Лаври) було проведено фестиваль майстер-класів з наступним виступом народних дитячих колективів з участю Олега Скрипки. Дітей дуже активно підтримують і морально, і матеріальною допомогою.

Ротаріанцями Ротарі е-клубу були прийнято рішення придбати канцелярські та інші витратні матеріали для проведення майстер-класів. Приємно було бачити обличчя дітей, які вже на одному з майстер-класів виготовили власними руками чохол для мобільного телефону з використанням наданого матеріалу. Даний майстер-клас під керівництвом координатора Яни Яновської проводився на території заповідника «Софія Київська».
Маленька допомога для великої справи - суть даного проекту. Це хороший приклад того, щоб не залишатися байдужими осторонь.
Дуже хочеться побажати творчих досягнень маленьким рукодільникам і посмішок на їх дитячих обличчях!