• Головна
  • Проекти
  • Ротарійський ланцюжок добра

Ротарійський ланцюжок добра

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 грудня 2016 року у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, що знаходиться у селищі Більшівці Галицького району Івано-Франківської області, спільними зусиллями Івано-Франківської обласної організації “Молода Просвіта” та Ротарі е-Клубу Україна було організоване по-справжньому родинне свято для 44 підопічних геріатричного закладу. Багато з цих людей не мають рідних, а тому підтримка, турбота та тепло є надзвичайно важливими та необхідними для них. А особливо в період різдвяно-новорічних свят, коли кожен прагне відчути атмосферу родинного кола. І сам таку атмосферу вдоюся створити завдяки організованому концерту за участю молодих виконавців Клубу обдарованих дітей, що функціонує при народному домі “Просвіта”. За словами наших друзів та партнерів з ГО «Молода Просвіта», «слухачі із щирою вдячністю і вогником в очах сприйняли гостей, запросили приїжджати частіше, привозити друзів, аби розвіювати старечу самотність».

Наш Клуб надав фінансову підтримку для придбання та доставки подарунків для кожного з підопічних геріатричного закладу: індивідуальних наборів гігієнічних засобів та солодощів. Кошти, які ми виділили на цю акцію, були зібрані в рамках нашого внутриклубного сталого фандрейзингу під назвою «Щаслива гривня»: щотижня члени Клубу діляться своїми гарними новинами, оцінюючи їх в певну суму, яку вносять до бюджету Клубу на проекти служіння. Так працює ланцюжок добра: позитивні моменти з життя Ротарійців, розділені з друзями-одноклубниками, допомагають приносити добро і турботу в життя інших людей!

До слова, знайомство з ГО «Молода Просвіта» відбулось в рамках роботи нашого Клуба по програмі обмінів «Відкритий Світ» («Open World») Конгресу США: ми разом готували заявку на участь в ній в 2017 році делегації з числа членів «Молодої Просвіти» для обміну досвідом і знайомства з реаліями життя американських колег під час перебування в США з подальшим застосуванням набутих знань та досвіду в Україні. Чекаємо на результати розгляду заявки в серпні 2017 року.

Сподіваємось, ланцюжок добрих справ Ротарійців буде продовжено!

Тетяна Приліпко, РеК Україна