Проект для школи мистецтв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будь-який проект для Клубу - це чиєсь життя, посмішки, щастя. Головний девіз Ротарі, який став для кожного Ротарійця девізом життя - Служіння понад власне Я. Тому великий або маленький проект по терміну його виконання або за сумою допомоги для будь-якого Ротарійця назавжди залишається в пам'яті як важлива подія.

Міні - проект Ротарі е-клубу України був представлений у ході церемонії чартеру. Чартерний Президент Ротарі е-Клубу України Микола Стеблянко представив гостям міні проект «Збір коштів для надання допомоги талановитим дітям школи мистецтв м. Слов'янськ». Зміст даного проекту полягає у тому, що спільно з місцевими Ротарійцямі, е-Клуб України хоче створити інтерактивний клас для учнів школи, який сприятиме розвитку у дітей навичок художньої графіки, фотомистецтва, дизайну та других сучасних технологій. Гості церемонії активно взяли участь у зборі коштів, і в результаті було зібрано: 8236 грн., 101 долар США, 2 євро. Всі кошти були перераховані в зазначену школу в м Слов'янськ.

І це був лише початок. Тому що за підтримки інших Ротарі Клубів: РК Київ, РК Слов'янськ, РК Сімферополь Тавріка, РК Черкаси-Центр, РК Київ - Сіті, РК Київ - Софія, РК Львів, а також Ротарійського МДК Україна - Франція було проведено благодійний аукціон, на якому лотами були картини учнів школи мистецтв м. Слов'янськ, і була зібрана сума трохи більше 10 тис. грн.

«Ще зовсім нещодавно члени РК Слов'янськ як могли відновлювали в школі мистецтв розбиті осколками скла, збирали гроші на дах і думали про те, що просто треба вижити, то зараз складається відчуття, що "сезон чудес" тільки-тільки набирає свої оберти», - говорить Олексій Кулєшов (РК Слов'янськ).

На зібрану суму були куплені проектор та екран для проектора. Це тільки початок великого майбутнього для творчих дітей, які з радістю і ще з більшим завзяттям будуть розвиватися.

Побажаємо їм удачі!