Сила образу

Конкурс фотографії часопису «Rotarian»

«У світі не існує могутнішої зброї ніж око, що зосереджено споглядає через видошукач камери», - писав в нашому грудневому випуску фотожурналіст, володар Пулітцерівської премії Девід Хьюм Кеннерлі.

Як запрошений суддя в цьогорічному конкурсі, Кеннерлі переглянув десятки фотографій, відібрані із сотень, поданих цього року на конкурс. Ті, які він обрав, відправляють нас у подорож від Філіппін до Франції, від Бутану до Гватемали. «Я вірю в силу образу змінювати ставлення, проливати світло на найтемніші куточки світу та просвіщати інших про добрі та погані речі».

На додаток до поданих тут робіт-переможців та робіт, що отримали відзнаку, фотографії з конкурсу будуть з’являтися на сторінках нашого часопису протягом року. Ви можете знайти їх на нашому сайті у відкритому розділі Up Front під заголовками «Відрядження» (Dispatches) та «Де у Світі» (Where in the World). Часто надіслані вами фотографії надихають нас дізнатися більше про проекти, які вони відображають, або про самих Ротарійців-фотографів. Тому вже зараз почніть думати над фотографіями, які ви подасте на конкурс в наступному році. Наш конкурс 2015 року відкривається 1 грудня.

Перше місце

Фотограф: Крістофер Джон В. Імперіал
Ротарі Клуб Діліман Норс, Філіппіни
Місце зйомки: Тарлак Сіті, Філіппіни

Перше місце Конкурсу фотографії часопису «Rotarian» - Крістофер Джон В. Імперіал
Обличчя цих людей, які молять про допомогу, є настільки чарівними. Ця фотографія розповідає історію, але все ж таки викликає бажання дізнатися більше про обставини, пов’язані з нею. Ця фотографія може зайняти місце на шпальтах журналу «Таймз».

Друге місце

Фотограф: Нанд Фаємс
Ротарі Клуб Гістель, Бельгія
Місце зйомки: долина Лобеса, Бутан

Друге місце Конкурсу фотографії часопису «Rotarian» - Нанд Фаємс
Кеннерлі:
Цитуючи фотографа: «В долині Лобеса не було питної води. Ця дівчинка показує нам, що зараз в них є нове джерело життя». Ця фотографія резюмує це повідомлення, тому я обрав її. Вода є надзвичайно важливою для людства, і в більшості частин світу люди докладають величезних зусиль, щоб дістатися неї. Ця маленька дівчина, яка п’є з водопровідного крану, передає ґрунтовний образ виживання людини.
«Моя мрія – робити фотографії, які змусять людей думати про можливості допомоги іншим». – Нанд Фіємс

Третє місце

Фотограф: Лола Рейд Аллін
Ротарі Клуб Бельвіль, Онтаріо, Канада
Місце зйомки: школа Мвіко, поруч з вулканічним масивом Вірунга, північно-західна Руанда

Третє місце Конкурсу фотографії часопису «Rotarian» - Лола Рейд Аллін
Кеннерлі:
Ці очі говорять про все. Освіта є іншої важливою складовою життя, і завдяки цій фотографії усвідомлення того, що ці діти навчаються в школі і, як видно, отримують від цього задоволення, зробила мене щасливим. Цей регіон пережив багато потрясінь, але фотографія свідчить про повернення до нормального ритму життя.
«Студенти спантеличили мене цілою низкою розумних питань про мою країну, після того, як я спантеличив їх проханням знайти її на карті», - Лола Рейд Аллін.

Почесна відзнака

Фотограф: Бев Хілтон
Ротарі Клуб Нанаймо-Оушенсайж, Британська Колумбія, Канада
Місце зйомки: Кейп-Кост, Гана

Почесна відзнака Конкурсу фотографії часопису «Rotarian» - Бев Хілтон
Кеннерлі:
Відображення впевненості у власних силах. Ця фотографія, що зображує рибалок, які готуються до пополудневого виходу в море уздовж узбережжя Кейп-Кост в Гані, є палітрою яскравих кольорів та подібна до фотографій яскравих, але швидкоплинних моментів, характерних для журналу «National Geographic».

Почесна відзнака

Фотограф: Крістоф Делалой
Ротарі Клуб Шарлєвіль-Рімбо, Франція
Місце зйомки: Шарлєвіль-Мезьєр, Франція

Почесна відзнака Конкурсу фотографії часопису «Rotarian» - Крістоф Делалой
Кеннерлі:
Відображення надії та щастя, цей хлопчина робить переможний жест, піднявши великий палець до гори, коли дізнається про можливість проведення операції, яка врятує йому життя.
«Ми взяли участь у великій танцювальній фандрейзинговій події, щоб зібрати кошти для Едріана для покриття витрат на подорож та операцію в Іспанії. Сьогодні Едріан почувається набагато ліпше. Він сподівається, що невдовзі він зможе нормально ходити». – Крістоф Делалаой

Почесна відзнака

Фотограф: Франк Хокінс
Ротарі Клуб Аппер Киз, Флорида, США
Місце зйомки: міст Убеін, Амарапура, М’янма

Почесна відзнака Конкурсу фотографії часопису «Rotarian» - Франк Хокінс
Кеннерлі:
Життя є кращим, коли люди об’єднанні. Ця фотографія являє собою красномовне нагадування про важливість старовинного дерев’яного мосту, що уможливлює ведення торгівлі та підтримки зв’язків між двома селами.
«Ротарі та життя ґрунтуються на принципі об’єднання». – Франк Хокінс

Почесна відзнака

Фотограф: Джеремі Ламберт
Ротарі Клуб Чатануга Брекфест, Теннессі, США
Місце зйомки: Шеврін, Гаїті

Почесна відзнака Конкурсу фотографії часопису «Rotarian» - Джеремі Ламберт
Кеннерлі:
Ідея цієї гостросоціальної фотографії про те, що треба ділитись. Фокусування на ложці передає бажання дитини поділитись трохи тим, що він має, з іншою людиною.


Почесна відзнака

Фотограф: Лола Реід Аллін
Ротарі Клуб Бельвіль, Онтаріо, Канада
Місце зйомки: Ель Петен, Гватемала

Почесна відзнака Конкурсу фотографії часопису «Rotarian» - Лола Реід Аллін
Кеннерлі:
Фотографію зроблено в будинку для людей похилого віку в Гватемалі, на якій зображені молода вагітна жінка і хвороблива на вигляд старша жінка. Я був вражений тим, що побачив: кіт, що лежить на ліжку, зображення Ісуса Христа на стіні та представниці двох поколінь, які не спілкуються між собою, але незважаючи на це все одно залишаються разом.

Почесна відзнака

Фотограф: Ричард Вінг
Ротарі Клуб Аппер Арлінгтон, Огайо, США
Місце зйомки: Сан Антоніо Палопо, на березі озера Атітлан, Гватемала

Почесна відзнака Конкурсу фотографії часопису «Rotarian» - Ричард Вінг
Кеннерлі:
Промінь сонця освічує малу дитину в темряві хатини, стіни якої побудовані з мулу. Ця захоплююча фотографія є прикладом чудового використання світла.

Дякуємо за використання веб-сайту Ротарі Е-Клубу Україна для компенсації пропущеного засідання власного Клубу.

Будь ласка, ми запрошуємо вас скористатись нашим веб-сайтом для компенсацій пропущених засідань в майбутньому.

Звіт про відвідування