Який ваш стиль в Ротарі?

Який ваш стиль в Ротарі?

Ротарі – це те, що Ви робите в Ротарі. Незважаючи на те, чи приходите ви на засідання в одному й тому ж самому капелюсі вже протягом десятиріч, чи шукаєте, який би то новий приміряти, ми хочемо знати:

Мандрівник

Ви – найкращий друг для медсестер в пересувній клініці, що проводить кампанію з вакцинації, ваша валіза завжди спакована і чекає в прихожій, щоб в будь-який момент ви могли її підхопити і вирушити в нову подорож. Штампи у вашому паспорті – це ваша власна «дошка пошани». Протягом останніх чотирьох років ви брали уроки самби, щоб підготуватись до Конгресу Ротарі 2015 у Сан-Паулу, Бразилія. І ви завжди берете ініціативу до своїх рук, коли ваш Клуб задіяний в міжнародному проекті.

Улюблені Ротарійські товариства за інтересами: Есперанто, Travel and Hosting, учасники Конгресівї, чародії (тому що ви прагнете опанувати мистецтво телепортації).

Природне середовище: в дорозі до місцевих Клубів, взявши участь в засіданні яких, ви можете компенсувати свою відсутність на засіданнях власного Клубу.

Аксесуари: колекція вимпелів Ротарі Клубів, найбільша ручна поклажа, що може розміститись в салоні літака над пасажирськими кріслами та картка постійного клієнта авіаліній.

Найактуальніше повідомлення в Twitter: приєднуйтесь до мене на Конвенції в Сан-Паулу, 6-9 червня #ricon2015.

Якщо Ви підходите під цей опис, спробуйте: взяти участь в Ротарійських Дружніх Обмінах. Провести декілька тижнів за кордоном, не витративши ані копійки на готель і зустрівшись з багатьма іншими Ротарійцями.

Промоутер Ротарі.

Ви використовуєте будь-яку можливість, щоб розповісти якомога більшій кількості людей про Ротарі. Вам не потрібен значок Ротарі – у вас є тату у вигляді коліщатка Ротарі. Вас запрошують на конференції Дистрикту та навчальні семінари по всій країні, щоб ви виступили з презентацією про силу Ротарі.
Ви можете без перерви розповідати про те, що ми «настільки близькі» до перемоги над поліомієлітом.

Улюблені Ротарійські товариства за інтересами: Світова історія Ротарі (Rotary Global History), Спадщина та історія Ротарі (Rotary Heritage & History).

Природне середовище: мікроавтобус з логотипом Ротарі на дисках та наліпкою на склі «Proud Member», яким ви подорожуєте з Дистрикту в Дистрикт, поширюючи позитивний імідж Ротарі та Фундації Ротарі.

Аксесуари: стопка кишенькових брошур «Що таке Ротарі?», часопис «Ротарієць», значки Ротарі, щоб невідкладно провести процедуру зарахування до Клубу нового члена.

Найактуальніші повідомлення в Twitter: #WeAreRotary #EndPolio.

Якщо ви підходите під цей опис, спробуйте: Ділитись історіями з часопису «The Rotarian» в соціальних медіа – відвідайте нас на сайті www.therotarianmagazine.com. Запропонуйте вашому Клубу скористатись веб-стрічкою RSS, щоб отримувати поновлення з сайту Rotary.org.

Народженний Лідер.

Ви приєднались до Інтеракт Клубу після участі в програмі Ротарійських Молодіжних Обмінів в Японії, заснували Ротаракт Клуб на базі свого коледжу і подали заявку на вступ в Ротарі Клуб в 25-річному віці. Після головування на першому засідання вашої Клубної Комісії ви відчули, що виконання керівних функцій – це саме для вас. Щороку 1 липня вашу електронну скриньку наводнюють повідомлення стосовно вашої нової керівної посади і у вас вже не вистачає місця для зберігання численних значків, вимпелів та нашивок.

Улюблені Ротарійські товариства за інтересами: Об’єднання колишніх Губернаторів Дистриктів, гольф та Марафонські перегони (тому що бути лідером – це подолання марафонської дистанції, це не спринтерський біг).

Природне середовище: навчальні семінари та Міжнародні Асамблеї, асоціація алюмні Ротарі, місце головуючого під час засідань Правління Клубу.

Аксесуари: Ротарійський молоток, цитатник з надихаючими висловами.

Найактуальніше повідомлення в Twitter: на зв’язку з Еванстоном #Rotary.

Якщо ви підходите під цей опис, спробуйте: зустрітись з іншими лідерами та дипломатами, які обговорюють важливі соціальні питання під час щорічного Дня Ротарі в ООН, що проводиться щороку в листопаді в Нью-Йорку. Або вдоскональте ваші лідерські якості, взявши участь в роботі Інституту Ротарі.

Ментор/Наставник

Ви можете похвалитись високими показниками відвідуваності засідань місцевого Інтеракт Клубу, проводите навчальні і тренінгові заходи в рамках програми RYLA (Відзнака Ротарі молодим лідерам) та маєте гарні стосунки з лідерами Ротаракт Клубів.

Ви розповідаєте новим членам Клубу про всі деталі та тонкощі Ротарі, вони, в свою чергу, розповідають вам про найновіші фандрейзингові стратегії та ідеї із залучення нових членів Клубу. Ви розумієте, що залучення до Клубу молодих фахівців – це гарантія забезпечення його життєздатності, до того ж це підготовка молоді до Ротарійського досвіду, який змінює життя.

Улюблені Ротарійські товариства за інтересами: соціальні мережі, Веслування на каное, скаутинг та повітряний спорт (ви любите допомагати людям розправляти крила).

Природне середовище: будь-які інформаційно-орієнтаційні заходи.

Аксесуари: iPhone 6 Plus – ви проводите менторські заходи за допомогою відео дзвінків Face Time, величезна кіпа візитівок, тому що, якщо хтось потребує інформацію стосовно стипендій або програм Ротарі, ви завжди готові допомогти в цьому.

Найактуальніше повідомлення в Twitter: Ротарійські Молодіжні Обміни – це не лише рік вашого життя; це рік, сповнений життям! #becauseYEX.

Якщо ви підходите під цей опис, спробуйте: виступити в якості приймаючої родини для учасника Обміну в рамках програми Служіння Новому Поколінню, або надати спонсорську підтримку Ротаракт Клубу в місцевій громаді. Або організувати Громадський Корпус Ротарі, що здійснюватиме діяльність у вашому регіоні.

Спонсор

Якщо ваш Клуб проводить аукціон, ви завжди йдете з нього з більш ніж одним лотом. Ви надаєте найбільшу спонсорську підтримку щорічному фандрейзинговому заходу, який проводить ваш Клуб, і ви обов’язково підтримаєте будь які змагання, в яких бере участь ваш колега по Клубу. В кав’ярні ви завжди кладете решту в скриньку для чайових, а в супермаркеті не забираєте дрібну решту.

Улюблені Ротарійські товариства за інтересами: Ротарі – це бізнес (Rotary Means Business).

Природне середовище: благодійні бали та шкільні ярмарки з hand-made виробами.

Аксесуари: ручка та чекова книжка, значок multiple Paul Harris Fellow та стопка доларових банкнот для «щасливого долара».

Найактуальніше повідомлення в Twitter: Фундація Ротарі – це мій вибір в благодійності, який ваш? #MillionDollarDinner #PaulHarrisFellow.

Якщо ви підходите під цей опис, спробуйте: використати ваші бали відзнаки від Фундації Ротарі, щоб доповнити пожертви нового члену Клубу і номінувати його на отриманні відзнаки Пола Гарріса.

Тусовщик

Ви можете пропустити одне чи два регулярних засідань Клубу, але ви ні за що не пропустите жодної соціальної події. В Ротарі вас найбільше приваблює щорічний фандрейзинговий захід Oktoberfest. У вашій вхідній кореспонденції повно запрошень. Ви завжди готові приєднатись до вечірки.

Улюблені Ротарійські товариства за інтересами: любителі пива, вина, товариство неодружених/ незаміжніх та товариство кухарів.

Природне середовище: місцеві ресторани, де ви обідаєте зі своїми друзями-Ротарійцями.

Аксесуари: пивний капелюх з охолоджувачами пива з Ротарійською символікою, з яким ви не розлучаєтесь на Інститутах Ротарі.

Найактуальніше повідомлення в Twitter: йдемо сьогодні по пабах після Конференції Дистрикту.

Якщо ви підходите під цей опис, спробуйте: відвідати організаційний комітет приймаючої сторони на Конгресі Ротарі. Запросіть до себе на щасливу годину членів Клубу, а також людей, які не знайомі з Ротарі, щоб вони побачили, що окрім плідної наполегливої роботи ваш Клуб вміє весело відпочивати.

Працеголік/Робоча Бджілка

Незалежно від того, яка за вікном погода, ви обов’язково доставите їжу до свят або будете роздавати воду учасникам щорічного Ротарійського марафону. Ваш робочій графік та обов’язки члена батьківського комітету в школі, де навчаються ваші діти, не завжди залишатимуть час і можливість для відвідування засідань Клубу, але ви завжди будете серед перших охочих взяти участь в проекті служіння. Ви здійснюєте волонтерську діяльність не лише для Ротарі, але й для притулку для бездомних тварин і лікарні. Ваше життєве гасло – «Якщо ви хочете, щоб справу було зроблено, доручіть її виконання зайнятій людині».

Улюблені Ротарійські товариства за інтересами: велосипедний та лижний спорт, теніс – все, що спонукає до руху.

Природне середовище: концерти шкільних музичних гуртів, матчі з софтболу, курси навчання гри в гольф (де б ви не були, там завжди буде можливість поговорити про Ротарі).

Аксесуари: календар Google, щоб не пропустити жодного родинного зобов’язання.

Найактуальніше повідомлення в Twitter: Вже в дорозі!

Якщо підходите під цей опис, спробуйте: стати волонтером в проекті громадського служіння, який проводить інший Ротарі Клуб. Ви можете знайти такий проект в розділі Rotary Ideas (ideas.rotary.org) – найдієвішому ресурсі з краудсорсингу (спільного залучення ресурсів, як фінансових так і людських). Або скористайтесь розділом Rotary Showcase (www.rotary.org/showcase), щоб дізнатись, які проекти втілюють Ротарі Клуби у всьому світі і поділитись інформацією про власні.

Дякуємо за використання веб-сайту Ротарі Е-Клубу Україна для компенсації пропущеного засідання власного Клубу.

Будь ласка, ми запрошуємо вас скористатись нашим веб-сайтом для компенсацій пропущених засідань в майбутньому.

Звіт про відвідування