Гран-прі дитячого колективу «Акварель»

Гран-прі дитячого колективу «Акварель» у телепроекті «Зіркафест»

Кожен проект Ротарі - це чиясь доля, історія і посмішка. Ротарі завжди поруч ... Одне з служінь Ротарі - це соціальне спрямування, розвиток і допомогу талановитим дітям. Одним з таких прикладів є проект в м. Слов'янську. І нам дуже хочеться поділиться чудовою історією дитячого колективу.

Ця історія починається в Школі мистецтв Слов'янська. У цьому місті живуть, навчаються, ростуть і танцюють талановиті дітлахи з колективу «Акварель». 2014 рік, як для м. Слов'янська, так і для всієї України, приніс багато горя, руйнувань і сліз. Але незважаючи на це, знайшлися сили, терпіння і прагнення у керівника Школи мистецтв Анни Бубки до розвитку колективу. 24 квітня 2015 р. в м. Києві відбувся телепроект «Зіркафест», на який відправився дитячий колектив «Акварель». Телепроект «Зіркафест» - це змагання учасників з визначенням переможців. Оцінює Виступ журі, до складу якого входять зірки української естради, провідні фахівці в області культури и освіти, дитячої та юнацької творчості, патронат фестивалю, діячі мистецтв. Цього року Головою журі телепроекту «Зіркафест» була запрошена чудова оперна співачка з Канади - Стефанія. Це був серйозний, складний фестиваль для наших талановитих діточок, але вони не розгубилися і постійно репетирували свій виступ, вірячи в перемогу. «Боротися і шукати, знайти і не здаватися» - такий можна сформулювати девіз цього колективу. І вони перемогли! Отримали головний Гран-прі! Радості і гордості не було меж. Які ж вони молодці!

А де ж Ротарі? А Ротарі поруч ... Ротарійці і ротарактовці м. Слов'янська, м. Києва, Ротарі е-клубу допомогли організувати поїздку, харчування та екскурсії по м. Києву, щоб дітям надати можливість побачити столицю, відчути радість і просто відпочити від серйозного заходу. Ми разом це зробили!

Від усієї душі вітаємо колектив з гідною нагородою і бажаємо нових творчих висот!

Дякуємо за використання веб-сайту Ротарі Е-Клубу Україна для компенсації пропущеного засідання власного Клубу.

Будь ласка, ми запрошуємо вас скористатись нашим веб-сайтом для компенсацій пропущених засідань в майбутньому.

Звіт про відвідування