Іен Райслі - Президент-номіні Ротарі Інтернешнл

Іен Райслі - Президент-номіні Ротарі Інтернешнл

Іен Райслі, член Ротарі Клубу Сандрінхем, штат Вікторія, Австралія, номінований на пост президента Ротарі Інтернешнл в 2017-2018. Він стане президентом-номін, якщо до 1 жовтня не з'являться інші претенденти на цю посаду.

Райслі вважає, що успішні партнерські відносини з корпораціями та іншими організаціями мають вирішальне значення для майбутнього Ротарі.

«У нас є програми і люди, готові працювати, а в інших є ресурси», - говорить Райслі. "Мета кожного - нести добро в цей світ. Ми повинні використовувати позитивний досвід програми ліквідації поліомієліту, щоб максимально інформувати суспільство про нашу роботу з метою створення успішних партнерських відносин".

Райслі є практикуючим бухгалтером і директором компанії «Іен Райслі і Ко», яка спеціалізується на консультуванні місцевих і міжнародних компаній, а також бере активну участь у міжнародних справах. Він отримав урядову нагороду "Миротворець Австралійського Агентства міжнародного розвитку» (AusAID Peacebuilder) у 2002 році на знак визнання його роботи в Тиморі-Лешті та орден Австралії в 2006 році за заслуги перед суспільством.

"Уряди бачать в членах Ротарі конструктивних представників громадянського суспільства", - говорить він. "Ми повинні співпрацювати з владою, щоб сприяти встановленню миру і вирішенню конфліктів, також як ми боремося за викорінення поліомієліту".

"Будучи членом Ротарі з 1978 року, Райслі служив у Ротарі в якості скарбника, директора, піклувальника, був членом Ради Виконавчого комітету Ротарі Інтернешнл, членом цільової групи, членом і головою комітету, губернатора округу. Він також колишній член Австралійської неурядової кампанії з ліквідації поліомієліту та одержувач премії Фонду Ротарі за мир вільний від поліомієліту.

Дякуємо за використання веб-сайту Ротарі Е-Клубу Україна для компенсації пропущеного засідання власного Клубу.

Будь ласка, ми запрошуємо вас скористатись нашим веб-сайтом для компенсацій пропущених засідань в майбутньому.

Звіт про відвідування